we make impossible possible

EUROPAIN / ЕВРОПЕЙН / ЄВРОПЕЙН 2020

Eurobake

11 January 2020

EUROPAIN пропонує нову формулу, що об'єднує зростаючий ринок, який рухається новими очікуваннями споживачів, і об'єднує всю галузь!  Виставка, як ніколи раніше, є референтним подією у Франції, яке відповідає всім потребам професійних підприємців в хлібопекарської та кондитерської промисловості.
Europain знаходиться в самому серці Парижа, в Порт-де-Версаль, в безпосередній близькості від французького ринку і ноу-хау.

Інтерв'ю, круглі столи та обговорення основних тем, проблеми та частки ринку на форумі Europain.
Advice Hub, Business Meetings і International Meetings пропонують кваліфіковані зустрічі між відвідувачами і експертами, експонентами і міжнародними покупцями.

Виставка буде включати в себе безліч стендів різних виробників і компаній з усього світу, відвідувачами цієї виставки як правило є буквально все, хто має безпосереднє відношення до бізнесу, пов'язаного з кондитерським і пекарним справою.  Розважальна програма у вигляді міжнародних конкурсів престижних Французьких шкіл і багато іншого, чекає вас з 11 - 14 січня в Парижі з 9:00 - 18:00 в Порт-де-Версаль.

Якщо ти професіонал, хочеш бути в курсі останніх інновацій, трендів, технік, виробів, завести нові, корисні знайомства, тоді тобі обов'язково  потрібно бути там!

ТЕГИ:

Виставки