we make impossible possible

FIPAN 2022

Eurobake

11 July 2022

FIPAN 2022

19-22.07.2022

Expo center norte

Сан-Паулу, Бразилія

 

 

ПРО ВИСТАВКУ

FIPAN є найбільшою виставкою для підприємств хлібопекарської та кондитерської індустрії у Латинській Америці. Виставка FIPAN відкрита для всіх зацікавлених осіб – від менеджерів пекарень, кондитерських, ресторанів, піцерій, буфетів, закусочних та інших закладів, пов'язаних із повсякденним виробництвом та маркетингом продуктів харчування, до власників та директорів закладів.

 

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ

FIPAN щорічно приваблює відвідувачів з більш ніж 40 країн та представляє експоненти компаній з Італії, Голландії, Португалії, Німеччини, Китаю, Франції та Іспанії, що демонструє важливість заходу на міжнародному рівні.

Учасникам виставки пропонується широкий спектр можливостей та отримання нових знань/ трендів з акцентом на підвищення ефективності роботи закладів та бізнесу, покращення навичок та результативності.

 

НАВЧАННЯ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

Навчання та розвиток професіоналів із різних секторів, представлених на виставці FIPAN, є візитною карткою виставки. Паралельні заходи, що проводяться під час FIPAN, залучають професіоналів у пошуках нових методик, що дозволяють розширювати та модернізувати бізнес.

Шоу-класи, лекції, демонстрації та курси, представлені експертами та лідерами галузі, які діляться ідеями та стратегіями, які запрошені професіонали можуть реалізувати у своєму бізнесі, допомагають покращити продукт, оптимізувати виробництво та збільшити продажі та прибуток.

ТЕГИ:

Виставки